Otwory po drenie po wycięciu torbieli włosowej

Witam Jestem prawie 6 miesięcy po wycięciu torbieli włosowej Blizny są OK ale otwory po drenie jeszcze się nie zrosły. Z jednego miejsca po drenie (górnego) co jakiś czas wydobywa się płyn ( nie jest to nic gęstego ) Od kilku dni zauważyłem jednak że blizna w okolicy tego miejsca jakby zaczęła się również zabliźniać i nie ma już takiego otworu, jest tylko wielkości jak by po igle. Wysięk płynu z miejsca drenu to jakieś samoczyszczenie rany lub coś podobnego ? Dodam że nie gorączkuje itp.

Taki właśnie wysięk może świadczyć o powolnym oczyszczaniu się rany. Jeśli ma Pan jednak w tym względzie jakieś wątpliwości to proszę skonsultować się najlepiej z chirurgiem, który Pana operował.

Nie znając zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji nie jestem w stanie odpowiedzieć! Proponuję udać się do operatora!!! zż