Otworzenie się rany po wszyciu wszywki przeciwalkoholowej

Panie doktorze miesiac temu mialam wszyta wszywke rana sie ciezko goi nie ma juz opuchlizny i nie boli lecz rana sie otworzyla i cieknie z niej jakis plyn co mam z tym zrobic poczekac czy konieczne bedzie usuniecie i szycie

Konieczna pilna wizyta u lekarza , który dokonał wszycia! To on , po zbadaniu , podejmie decyzję dotyczącą dalszego postępowania!!! zż