Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Parcie na pęcherz, swędzenie i pieczenie w okolicy cewki moczowej

Witam, od dłuższego czasu zmagam się z parciem na pęcherz, swędzeniem i pieczeniem w okolicach cewki moczowej i pochwy, upławami "śluzowato-serowate". Wymazy z cewki oraz pochwy wynik ujemny, posiew moczu wynik ujemny, badanie ogólne moczu pojedyncze bakterie, wyniki na chmaydię, uraplasmę i mykoplasmę ujemne. Kiedyś miałam kamienie na nerce - obecnie ich brak, cierpię na niedoczynność tarczycy. Problem powaraca średnio co pare miesięcy i utrzymuje się. Nie wiem gdzie już szukac pomocy.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Krzysztof Szmyt Stażysta/Rezydent, Poznań
79 poziom zaufania

Witam, dolegliwości i serowate upławy wskazują na zakażenie grzybicze, konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który wykona badanie mykologiczne i zleci odpowiednie postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety