PCO oraz insulinooporność u 29-latki

Witam lekarz stwierdził u mnie PCO oraz insulinoodporność, moje wyniki są następujące: glukoza na czczo 88.0 mg/dl po obciążeniu 75g po 1h 98.0 a po 2h 75.0. Insulina na czczo 5.1 mU/L, po obciążeniu 75g po 1h 63.6 a po 2h 33.9

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę zaufać lekarzowi, który prowadzi Pani leczenie. Postawiona diagnoza bez wątpienia jest prawidłowa.