PCOS a nadmierne owłosienie u 21-latki

Witam. Piszę na tym forum ponieważ mam pcos i lekarz ginekolog przepisał mi robioną maść androcur na nadmierne owłosienie twarzy. Kazał mi to robić codziennie 2 razy i trzymać na twarzy 1 h po czym zmyć wodą wapienną, Chciałabym się zapytać jak dlugo mam stosować ta masc i jak ona wgl dziala, bo nie dopytalam lekarza. Z gory dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zastosować przez parę dni i następnie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić efekt leczenia.