PCOS a wzrost testosteronu i plamienia

Witam , mam PCO ale zawsze miałam regularne okresy co 30 dni. Od września do października brałam tabletki Vibin mini na obniżenie testosteronu, jednak poziom tego hormonu mimo tego wzrósł. Po odstawieniu tabletek okres przyszedł po 31 dniach, po 4 dniach się skończył. Jednak w 8dc pojawiły się plamienia które również trwały 4 dni. Następnie w 14 dc pojawiła się raczej krew niż palmienia. Przed braniem wszystkie inne hormony miałam w normieoprócz testost . Co może być przyczyną tych objawów?

Aleksander Ropielewski

Przyczyną tych dolegliwości są zaburzenia równowagi hormonalnej aby wyjaśnić konkretnie potrzebne jest wykonanie badan hormonalnych.