Penicylina przy zapaleniu płuc

Mam zapalenie pluc i zazywam penicyline od 4 dni. Pierwszy raz przechodze ta chorobe stad pytania. Jak dlugo utrzymywac sie uporczywy kaszel? Czy nocne goraczki to cos normalnego?mieszkam w szwecji i tutaj jest inny system . Dodam ze czuje sie koszmarnie i co chwile Zmagam sie w pianista zielona wyplucina ktora wypluwam . Bol glowy jest nieziemski. Jak dlugo czlowiek czuje sie tak bardzo zle . czuje sie ze kaszle wiecej niz na poczatku czy to normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jak wysoka jest temperatura? Powyżej 38 stopni proszę dodatkowo przyjmować lek na jej obniżenie. Kaszel powinien już ustępować, jednak w łagodniejszej formie może się utrzymywać jesz że kilka tygodni.
Pozdrawiam