Pieczenie przy oddawaniu moczu u 18-latki

Witam. Przy oddawaniu moczu szczypie mnie,ale nie wiem co czy pecherz czy pochwa. Ciezko mi stwierdzic. Chodze co chwile do lazieki,ale oddaje bardzo malo moczu,ale strasznie szczypie. Dzis mialam mdlosci,bolaly mnie jajniki i podbrzusze. Dodam ze 2tyg temu mialam operacje tradycyjna wyluszczenie torbieli z obu jajnikow.

Milena Lubowicz

Objawy są charakterystyczne dla zakażenia układu moczowego. Myślę, że wskazana może być antybiotykoterapia, dlatego proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam