Płaczliwość 7-miesięcznej córki i analiza jadłospisu

Witam. Jestem mamą 7 miesięcznej Julki. Nasz jadłospis to 7 rano cycuś, ok.10 jogurt dla dzieci po 6 mies życia, ok 13 obiadek ze słoiczka lub swoja zupka,po 16 cycuś, o 18 owoc i po 20 butelka z mlekiem modyfikowanym z kasza manna. Mała budzi mi się z płaczem w nocy w ciągu dnia wypija do 200ml herbatki lub soczku. Płacz jest tak przeraźliwy że wybudza pól domu. Ja jestem nie wyspana. Co zaradzić w takiej sytuacji?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

W tym przypadku zalecałabym konsultację z lekarzem pediatrą, być może córka jest zbyt ciepło ubrana do snu. Pozdrawiam