Plamienia a prawdopodobieństwo wystąpienia miesiączki u 42-latki

Witam, mam pytanie czy możliwe jest żebym dostała miesiączki , bo od wczoraj mam plamienia czy coś się dzieje co powinno mnie zaniepokoić ,moje wyniki z przed miesiąca, dodam że nie biorę żadnych leków ekstradiol 5, fsh 64 , endometrium 2 mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć u