Plamienia po nieregularnym okresie

Witam. Przedwczoraj skonczyl mi się okres. Trwal jak zwykle 5dni. Po dniu przerwy jednak krew znowu zaczela mi leciec. Co to moze oznaczac ? Dodam ze miesiaczki mam bardzo nieregularne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.