Plamienia po połogu - co mogą oznaczać?

Witam, mam 22 lata. 2 miesiące temu urodziłam synka przez cesarskie cięcie, połóg trwał około 7 tygodni. Obecnie mam lekko brązowe plamienia - co to może oznaczać? Dodam tylko, że nie karmię piersią. Kiedy powinnam dostać okres? Mam lekkie bóle menstruacyjne i dostałam wysypkę, tak jak kiedyś przed okresem. Proszę o odpowiedź, za co z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Skoro Pani nie karmi piersią należy spodziewać się miesiączki. Być może plamienia są jej początkiem. Poza tym pojawiły się też inne objawy mogące świadczyć o jej pojawieniu się.
Gdyby plamienia się przedłużały lub wydzielina miała nieprzyjemny zapach, wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam