Plamienia, utrata wagi a tabletki antykoncepcyjne

lubię jeść bardzo ale za szybko spadła mi waga w ciągu miesiąca i chudnę i tyje .. ,, ludzie mi gadaja ze znikam ,.,boli mnie brzuch ginekolog mi pozywał ze jelita naciskaja mi na jajniki sa powiekszone ,, stolce czesto nie raz biegunka kila razy dziennie ....teraz podczas brania tabletek mam plamienia brazowe w majtkach nie krew tylko brazowe gluty .. biore od rematologa trexan i kwas foliowy i nie wiem czy przez to mi sie pokrecił cykl a mam nadżerkę

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, przy takich objawach należy udać się do lekarza aby wyjaśnić przyczynę dolegliwości.