Bóle w lewym podbrzuszu i luźne stolce u 20-latka

Witam, od jakiegos czasu mam bole w lewym podbrzuszu. Robilem Usg jamy brzusznej i wszystko ok. Morfologia ob itd tez ok. Bole sa nadal. Ponadto zauwazylem ze dzisiaj moj stolec byl dwukolorowy. Czarno-brazowy twardy, godzine pozniej jakby biegunka. Wolny stolec. Zazwyczaj.bole nasilaja sie po jedzeniu. Bylem u lekarza rodzinnego.i nic nie stwierdzil. Mam 20 lat. Strasznie boje sie raka jelita grubego. Prosze o pomoc co moge robic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją przewodu pokarmowego. Proponuje zastosowanie leku typu lakcid,.