Plamienie brązowe po stosowaniu Teenie

Dzien dobry w sumie nie wiem od czego zaczac.... przez ostatnie 6 tat bralam Ginofen36 (mieszkalam za granica i takie tam były) bardzo dobrze je znosilam nigdy nie mialam plamien mdlosci i innym obiawow jakie sie zwykle ma przy przyjmowanie antykoncepcji. Zrobilam prawie roczna przerwe wrocilam do Polski i lekarz mi tu przepisał Teenie biore dopiero 4 tabletke z pierwszego opakowania i juz przy 1 tabletce tak jakby sie okres zatrzymal i teraz tylko plamie na brozowo i mam brzuch jak balon:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są niestety działania uboczne tego preparatu lub taka właśnie reakcja na niego przez Pani organizm. Warto skonsultować się z ginekologiem w celu zmiany preparatu .