Plamy na ciele a możliwe przyczyny

Witam mam takie plamy na ciele na poczatku byly tylko na brzuchu pojedyncze a p ok.2 tyg mam je na calym ciele .Myslalem ze wysypka jest z plynu do kapieli bo zauwazylem ze byl po terminie a sie nim mylem tylko ze od razu przestalem jak to zauwazylem a plam po 2tyg pojawilo sie wiecej,, nie jestem alergikiem nie mam zadnych diet .. plamy wygladaja identycznie jak te na zdjeciu : http://nasze-choroby.pl/930-c-wysypka.html

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.