Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamy na penisie, popękany napletek i rany na żołędzi

Witam mam 29 lat pojawiły mi się plamy na penisie popękana skóra napletka oraz niewielkie rany na żołędziu Podczas stosunku czuje bul. Poproszę o pomoc jak to leczyć ? Takie sa moje objawy tych plam i ran : http://imageshack.us/a/img14/9228/l6v9.jpg http://imageshack.us/a/img543/324/8cu2.jpg http://imageshack.us/a/img7/9729/v1wv.jpg http://imageshack.us/a/img10/8808/dpp7.jpg http://imageshack.us/a/img59/6237/ympy.jpg
29 LAT ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie twoje objawy najprawdopodobniej spowodowane są grzybicą . Najodpowiedniej w tym momencie będzie udać się do lekarza rodzinnego by ten zalecił odpowiednie leczenie . Dodatkowo pamiętaj o odpowiednich higienie .

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

j/w

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy