Planowanie dziecka i wynik na toksoplazmozę

Witam Mam pytanie o toksoplazmę : moj wynki z toskolpazmowy był 2,12 dodatni a IgG wyszło mi 538,70 IU/ml w skali: ,1,0- 3,0 reaktywny. Zarejstrowałam się do przychodni chorób zakaźnych ale musze czekać . Mój gin. powiedziała , że juz przechodziłam tylko mam pójść na konsultacje. 1). Moje pytanie jest takie czy napewno to przechodziłam? Staram się z mężem o dziecko.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czego dotyczy powyższy opis: "moj wynki z toskolpazmowy był 2,12 dodatni" miana przeciwciał IgM? Pani opis wyników badań jest niejednoznaczny.
Proszę na konsultację z lekarzem chorób zakaźnych zabrać ze sobą wyniki badań. Lekarz je jednoznacznie zinterpretuje i odpowie na wszystkie Pani pytania.