Po jakim czasie Duloxetine zaczyna działanie przeciwbólowe?

Mam pytanie po jakim czase duloxetine zaczyna działanie przeciwbólowe

Witam! Uzyskanie poprawy po tego typu lekach jest reakcją osobniczą - każdy człowiek może reagować po swojemu. Zazwyczaj okres oczekiwania 2 - 4 tygodni. Bywa szybciej, ale także trafiają się reakcje późniejsze i niezbyt pełne. Cierpliwości i powodzenia. W. Łuczkowski.