Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nexpram a pogorszenie stanu zdrowia

Od dwóch tygodni biorę nexpram(escitalopram) na początku czuł poprawę leki znikły czułam się świetnie ale teraz jest nagle pogorszenie nie wiem co się dzieje ,mam wrażenie że leki wróciły ,dlaczego???
KOBIETA, 24 LAT 4 tygodnie temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

Witam! Escitalopram zaczyna działanie lecznicze dopiero po 2 - 4 tygodniach przyjmowania leku, a czasem jeszcze później (podobnie jak większość leków tych grup). Bywa, że pojawiają się symptomy poprawy wcześniej, jednak należy się też liczyć z wrażeniem pogorszenia. Zalecana jest w tych sytuacjach cierpliwość lub "chwilowe wsparcie terapii" benzodiazepinami (krótko!!!). Nie zapominajmy o roli psychoterapii. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy