Podawanie antybiotyków dziecku chorującemu na łuszczycę

46 Witam serdecznie,Panie Doktorze mam pytanie czy to możliwe,że przy przyuszczycy ostrej dziecko cały czas choruje i musze podawac antybiotyki,3 dni przerwy i nastepny antybiotyk,już wziła moja 3 letnia córcia 4 antybiotyki po kolei,teraz ma zastrzyki bo ciągle zapalenie jakieś,przewlekłe zapalenie pluc,zapalenie gardła,krosty pogineły po robionej masci a ona cały czas chora,jestem bezradna,bardzo prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze warto jest udać się do lekarza immunologa klinicznego.