Podawanie zupek i deserków ze słoiczków 4-miesięcznemu dziecku

witam serdecznie..Moj synek skonczył 4 mc i jest karmiony tyko butelka..Zaczełam podawac m zupki deserki jednak wydaje mi sie ze przez to boli go brzuszek,robi kupki czesto nawet 3 dziennie a tak nie robił.I co najgorsze budzi sie w nocy co chwile gdzie spał juz całe..Czy to za wczesnie na takie pokarmy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest trochę za wcześnie. Sugerowałbym odczekać do 6-7 miesiąca.