Podejrzenia o zdradę i romanse a Zespół Otella

Moja żona podejrzewa mnie o zdrady i romanse,czy to może być zespół Otella? Dodam że alkoholu nie pije prawie wcale.

Dzień dobry!

Nie jest konieczne nadawanie problemowi nazwy "zespołu Otella", aby stwierdzić, że Pana żona rzeczywiście jest nadmiernie i nieracjonalnie zazdrosna. Zachęcam do wspólnej wizyty u psychologa, aby stwierdzić, jakie są przyczyny zazdrości, co ją powoduje, co jej sprzyja i jak możecie nad tym problemem pracować - czy to wspólnie, w terapii małżeńskiej, czy też żona w terapii indywidualnej.

Pozdrawiam!