Podejrzenie nimfomanii u 25-letniej kobiety

Witam,mam przypuszczenia, że mogę być nimfomanką.Od dziecka bardzo szybko odkryłam swoją seksualność.W wieku 5 lat regularnie masturbowałam się, ocierając się o różne przedmioty. Obecnie mam 25 lat i kilka krotna masturbacja każdego dnia to dla mnie normalność. Nie miałam wielu partnerów seksualnych, ale kiedy już się z kimś spotykam, zawsze czym prędzej prowokuję seks. W chwili obecnej poznałam osobę, która potrafi sprostać moim wymaganiom przez co obsesyjnie o niej myślę.Proszę o komentarz.

Dzień dobry.
Przede wszystkim seksualność jest czymś naturalnym, towarzyszącym nam od narodzin do śmierci. Przyczyn Pani masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa może być wiele. Myślę, że dużo ważniejsze jest to, jaką funkcję pełniła i pełni ona obecnie, kiedy jest Pani już dorosłą kobietą. Czasami zbliżenie seksualne do drugiego człowieka ma służyć temu aby nie zbliżać się emocjonalnie, czasem pełni funkcję "uspakajacza" w sytuacji niepewności...itd. Proszę umówić się na wizytę u psychoterapeuty, który wysłucha i pomoże Pani zrozumieć co się dzieje i udzieli specjalistycznej pomocy psychoterapeutycznej.
Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza