Podniesienie skuteczności zabiegu laserem frakcyjnym

Witam, jestem po zabiegu laserem frakcyjnym co2(12-letnie rozstępy na brzuchu i udach) czy aby zabieg był skuteczniejszy mogę smarować te miejsca dodatkowo np. kremem z kolagenem? chciałabym osiągnąć lepsze rezultaty, ale nie wiem czy nie zaszkodzi, dodam ze za 3 tygodnie będę miała przeprowadzoną mezoterapię igłową. pozdrawiam

Witam. Do czasu zagojenia skóry po zabiegu zalecane są kremy łagodzące i odbudowujące barierę skórną. jeżeli krem z kolagenem nie podrażnia, to może Pani stosować go najwcześniej po 2 tygodniach.