Podwijanie się ucha u niemowlaka

mojej prawie trzy miesięcznej córeczce podwija się uszko. do jedzenia kładę ją na poduszce i potem karmię butelką a lewe uszko cały czas się powija... tak samo podczas snu . nie chce aby w przyszłości mała miała odstające uszy. jak Jej mogę pomóc?staram się na okrągło prostować uszko ale ono i tak co chwile zwija się w rulonik;(czy jest na to jakaś rada? słyszałam że opaski są skuteczne

Tak, na razie używaj tych elastycznych opasek, to nie zaszkodzi. jeżeli jest to wada wrodzona to w przyszłości wymagała będzie korekty plastycznej. Nie wiem nie widzę,przyślij fotkę.