Podwyższona temperatura po ciąży

Witam! 3 lata temu urodziłam. W ciazy mialam podwyzszona temperature ciala i tak zostalo do dzisiajszego dnia moja normalna temperatura waha sie miedzy 37 a 37.8. Mialam mnostwo badan i nikt nie wie od czego to moze byc. Dodam,ze mam usunieta tarczyce 2 lata temu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, jeśli przy podwyższonej temperaturze nie odczuwa Pani dolegliwości, proszę się nie niepokoić. Pozdrawiam,.