Pojedyncze, punktowe zwapnienia w płatach ciemieniowych a silne bóle głowy

Witam. Od maja tego roku mam silne bóle głowy w okolicy potylicy promieniujące w kierunku skroni - prawie codziennie, zawroty głowy, uczucie otępienia. Byłam u neurologa stwierdził migreny . Przepisał leki przeciwmigrenowe oraz TK głowy. Leki nie pomogły, a wyniki TK następujące: Pojedyncze, punktowe zwapnienia w płatach ciemieniowych. Drobne ognisko hipotensyjne u podstawy prawego jądra soczewkowatego. Ponadto bez zmian. Czy zmiany mogą powodować tak silne bóle?

Piotr Pilarski

Aby to ocenić należy zinterpretować cały wynik a nie tylko opis. Sugeruję wizytę u neurologa z wynikiem.

Pozdrawiam.