Pomiar poziomu cukru we krwi jedną igłą

Witam dziś byłam u mojego rodzinnego lekarza z wynikiem cukru, lekarka wyjęła glukometr i zmierzyła mi cukier po czym tą samą igłą zmierzyła mojemu synowi, przypuszczam że wcześniej też igła była nie zmieniana, bo schowała do szafki byłam w takim szoku , że wszystko dotarło do mnie w domu czy mogłam się zarazić i mój syn? wiem na pewno że 4 godziny był nie używany bo jest przerwa w przychodni. Co Państwo radzicie?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do wymienionego wyżej lekarza i się zapytac. tak byc nie powinno