Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych z trzeciego tygodnia stosowania

Witam! Biorę tabletki antykoncepcyjne naraya plus. W trzecim tygodniu zapomniałam wziąć dwóch tabletek. Zorientowałam się na następny dzień i w panice zjadłam 2 naraz a po 3 godzinach tą przypadającą na ten dzień. Dostałam miesiączkę i nie wiem czy mam robić 4 dniową przerwę czy nie. Nie wiem również jakie jest ryzyko ciąży gdy stosunek był w pierwszy dzień kiedy zapomniała. Chciałabym również wiedzieć jak długo muszę się dodatkowo zabezpieczać ? pozdrawim

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko ciąży jest duże. Proszę nie wykonywać przerwy pomiędzy opakowaniami oraz zabezpieczać się dodatkowo przez 7 dni prezerwatywą.