Pominięcie dwóch tabletek Vibin

Witam.Przyjmuje lek VIBIN codziennie o godz.22:00.W drugim tygodniu pominelam dwie tabletki tj.wtorek i sroda(a mamy dzis czwartek!).Kiedy rano sie zorientowalam ze ich nie wzielam,natychmiast przyjelam dwie na raz(byla godzina 4:30 rano).Dwa ostatnie dni wspolzylam ze swoim mezem,bez dodatkowych zabezpieczen,z wytryskiem do pochwy.Czy jest prawdpodobienstwo zajscia w ciaze???I czy nastepna tabletke tj.czwartkowa mam przyjac normalnie o tej samej porze(godz.22:00)???Dziekuje za odpowiedz :)

Małgorzata Panek

W przypadku nieregularnego stosowania antykoncepcji i stosunków bez dodatkowych zabezpieczeń istnieje ryzyko ciąży. Proszę stosować nadal antykoncepcję, ale po 10-14dniach od stosunków bez zabezpieczeń wykonać test ciążowy . W przypadku wyniku pozytywnego proszę zgłosić się do ginekologa i odstawić antykoncepcję.
Pozdrawiam