Pomoc w interpretacji wyniku badania holter EKG

Bardzo prosze o wyjasnienie wynikow badan holter ekg. Rytm dominujacy zatokowy o sredniej czestosci 96/min(max163/min o godz 14.54 i min:52/ min o godz 07.42) arytmia komorowa zarejestrowano 5 pobudzen jednoosrodkowych. Bardzo dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto skonsultować się z kardiologiem gdyż rytm serca na poziomi 100 uderzeń na minutę jest zbyt szybki.