Pomoc w obliczeniu wieku ciąży dla 21-latki

Mam 21lat i jestem w ciąży. Niestety lekarz i położna nie sa zgodni co do tego w którym jestem tygodniu. Ostatni okres mialam 16 grudnia i zawsze mialam regularny cykl, ktory trwal ok 28 dni. Bardzo proszę o pomoc w obliczeniu, , ponieważ jest to niezbędne do pewnych czynnosci, a ja juz mam namieszane w głowie. Oraz drugie moje pytanie czy normalne jest to ze często pobolewa mnie w dole brzucha tak jakbym miala dostac okres.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane dane wskazują, że do zapłodnienia najpewniej doszło w okresie 26.12.2013 r. - 01.01.2014 r. Oznacza to, że aktualnie jest Pani w 10 tygodniu ciąży.