Pomyłka w zażywaniu tabletek Naraya Plus

Witam. Jestem w trakcie brania 4 blistra tabletek antykoncepcyjnych Naraya Plus. Wczoraj zapomniałam wziąć tabletki, powinnam rozpocząć 3 tydzień, przypomniałam sobie dopiero przed chwilą, na ulotce jest napisane, że albo powinno się zaprzestać brania różowych tabletek i przejść do białych, tak też zrobiłam, po czym przeczytałam, że można kontynuować branie różowych i wyrzucić białe i czy mogę mimo to wziąć różową i kontynuować branie różowych tabletek?

Szanowna Pani!

Proponuję jednak wziąć białe tabletki,gdyż jezeli teraz wróci Pani do różowych, to po pierwsze może rozpocząc się plamienie, a po drugie przez najblizsze 7 dni musiałaby Pani stosować dodatkowe zabezpieczenie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka