Porada w sprawie odczynowego węzła chłonnego szyjnego

Witam,chciałabym sie poradzić w sprawie odczynowego węzła chłonnego szyjnego,otóż lecze sie na niedoczynnosc tarczycy i mam rowniez zapalenie tarczycy i od jakiegos czasu pobolewa mnie z lewej strony szyja i podejrzewam ze to wezel chlonny poniewaz kiedys na usg wyszlo ze mam odczynowy i czy mam sie tym martwic i czy moge smarowac to miejsce mascia Voltaren Emulgel 1 % ? nieraz mocniej zaboli w trakcie ziewania czy spozywania posilku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, smarować Pani moze tylko nie wiadomo czy to pomoże. Pomimo wszystko zalecam udac sie na kontrolne USG. Pozdrawiam