Postępowanie neuropatii po wypadku samochodowym

Witam.Mam 32 lata,w wieku 13 lat stwierdzono u mnie neuropatie-ruchowo czuciowa genetyczna.W 2005 roku mialam wypadek samochodowy gdzie doznalam stluczenia mozgu,krwiaka wewnetrznego glowy,niedowlad prawostronny..Od tego momentu choroba zaczela sie rozwijac,a lekarze mowia,ze wypadek nie ma nic wspolnego,ze ta choroba zaczela postepowac.Jesli tak jest,to dlaczego od momentu wypadku choroba sie rozwija zanikaja mi miesnie lydek i nosze ortezy gdzie przed wypadkiem ich nie nosilam

Uraz głowy podczas wypadku był dość duży, więc nie pozostał bez wpływu na Pani zdrowie. Ale poza wszystkim, wiele chorób genetycznych dotyczących układu nerwowego może ulegać nasileniu wraz z wiekiem, czyli w praktyce po zakończeniu okresu młodości. To w Pani przypadku jest koincydencja.
Proszę pamiętać, że rehabilitacja może zdziałać bardzo dużo, jeśli jest starannie i regularnie prowadzona.
A medycyna cały czas się rozwija i ciągle powstają nowe metody leczenia.