Powiększenie jam serca i niedomykalność zastawki a szansa na rentę

powiększenie jam lewego serca .niedomykalność zastawki zt lst ACT SKRÓCONE 84ms .dysfunkcia skurczowa mięśnia LK dolne segmenty akinetyczne. zwłóknienia płatkach ZM fala zwrotna przez zastawke do 2/3 głębokości LP Vena contracta 0.6cmzmiany zwyrodnienowe w płatkach ZA,śladowa fala zwrotna przez zastawke.niedomykalność zastawki pnia płucnego lst .LA4,8, Ao3,5, RVOTI3,2, lV,6,0 IVSD-1,0, EF37%.niewydolność serca wg NYHO 2. wcześniej przy migotaniu przedsionków NYHO 3 astma.Czy mam szanse na rente.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Szanse na przyznanie renty powinien ocenić lekarz orzecznik po zbadaniu oraz zapoznaniu się z pełną dokumentacją medyczną.