Powiększone węzły chłonne, ból głowy, biegunka, osłabienie, siniaki i krwawienie z dziąseł a podejrzenie chłoniaka

Witam chciałabym się dowiedzieć czy przy tych objawach : ból głowy, biegunka, powiększone wezły chłonne na karku, obok ramion i na szyi, osłabienie, brak energii, częste siniaki, krwawienie z dziąseł, w wynikach morfologii nieprawidłowości w obrębie krwinek białych, obniżone MPV, podwyższone limfocyty w rozmazie... Czy przy tych objawach powinnam zacząć się martwić lub udać się do specjalisty. Czy to może byc np. Chłoniak ? Chciałabym zauważyć, że powiększone węzły są w pakietach i powstają nowe

WItam,

Bezwglednie konieczne jest skonsultowanie sie ze specjalista hematologiem.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga