Powody stukania w klatce piersiowej

witam w mostku moze troche wyzej czasami czuje w srodku stukanie (bebnienie)nie jest to bolesne i trwa krotko ale nie moge wtedy zabrac oddechu trwa to juz dosyc dlugo co to moze byc dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie wiem co ma Pani na myśli pisząc: "bębnienie w mostku". Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze dokładny wywiad!