Poziom b-HCG a szanse na ciążę

witam ewelina lat 38 prosze mi odpowiedz ,w dniu 17.11.2014 robiłam badana HCG wyszło <0,100 mlU/ml ,robiłam po 13 dni po stosunku czy ten wynik jest pewny za nie jestem ciązy bardzo prosze odpowiedz plus tez robiła tesc ciezowy i wyszło niegatywny Bardzo prosze o odpowiedz dziekuje

Milena Lubowicz

Wynik BhCG jest już wiarygodny około 10 dni po stosunku, także 13 dni po poziom powinien być wyższy. Z dużym prawdopodobieństwem nie jest to ciąża.
Pozdrawiam