Poziom TSH a jod radioaktywny

Witam od dwóch lat jestem po jodzie radioaktywnym jednak pomimo że TSH w chwili obecnej wynosi 2,210 to ja czuję się okropnie .Godzinę po zażyciu euthyroxu 88 :mam drgawki,okrone wzdęcia ,rozrywanie w klatce piersiowej,szczypią mnie oczy ,jest mi duszno,tak jakbym miała wysoką temperaturę ,jestem bardzo nerwowa wystraszona a jednocześnie zmęczona twarz też często robi mi się czerwona i od jakiegoś czasu włosy mi wypadają w gardle mnie dusi,sucho w ustach.Przytylam 20kg bolą mnie mięśnie .Co jest

Dzień dobry,

Warto, aby pokazała się Pani lekarzowi. Konieczne jest dokładne badanie fizykalne i zebranie dokładnego wywiadu. Proszę też oznaczyć sobie stężenie fT3 i fT4 rano. Warto rozważyć zamianę Euthyroxu na preprat nie zawierający w swoim składzie laktozy. Z uwagi na to,że TSH jest zadowalające, to dawkę leku warto dostosować do stężenia hormonów obwodowych. Proszę na wszelki wypadek oznaczyć sobie również stężenie przeciwciał przeciwtarczycowych.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz