Poziom wolnego testosteronu u 23-letniej kobiety

Witam mam wyniki badań prosze o interpretacje ,poniewaz wizyte mam dopiero za 5 mies.Mam 23lata kobieta. TSH 2,27 mU/l testosteron wolny 0,68 pg/mg insulina po posiłku 29,03 mU /l Bardzo prosze o odpowiedź

Piotr Pilarski

Dwa pierwsze są w normie. Poziom insuliny nie można interpretować bez znajomości glikemii. Powinno być to także oznaczone na czczo.

Pozdrawiam.