Pozostałość torebki po operacyjnym usunięciu zaćmy

Witam.1mc.temu miałem operacje usunięcia zaćmy.po tygogniu wizyta kontrolna - stwierdzono pozostałosc torebki,która powinna być usunięta laserowo.Nie powiedzieli kiedy to zrobic.czy lepiej wczesniej(np za miesiąc)czy poczekac aż pojawią się objawy ,zaćmy wtórnej?Cezary .

Lek. Marta Jaruchowska

Mysle, ze lepiej wczesniej, jesli na pewno jest stwierdzona pozostalosc torebki.