Praca biurowa po operacji cieśni nadgarstka

Chciałbym się zorientować jak długo może trwać powrót do pracy biurowej / przed komputerem / po usunięciu cieśni w nadgarstku. Z góry dziękuję.

Przy przebiegu bezproblemowym powrót do pracy po usunięciu szwów - 10-14 dni. Pełny zakres ruchu osiąga się po kilku dniach, siła ścisku wraca po ok 3 miesiącach.