Prawdopodobieństwo ciąży w 20 dniu cyklu

Witam, Czy jest duża możliwość na zajście w ciążę w 20 dniu cyku? Ostatnia miesiączka zaczęła się 31.12, więc teoretycznie powinnam być po dniach płodnych, jednakże w ostatnim czasie przechodziłam kurację antybiotykową, zakończoną 18.01 i boję się, że mogło się coś opóźnić, nadmienienie, iż stosunek odbył się 19/20 stycznia. Czy warto w takiej sytuacji wziąć tabletkę "72 godziny po", Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia, a obawia się Pani zajścia w ciążę to proszę zastosować antykoncepcje postkoitalną. W 20 dniu cyklu również można zajść w ciążę.