Prawdopodobieństwo wystąpienia napadów atonicznych u 54-letniej kobiety

Posiadam problem z Mamą i jej nocnym wstawaniem do toalety. Jest w wieku 54 lat, od 7 lat pracuje za granicą, średnio zmiana miejsca pracy i zamieszkania to 2-5 miesięcy. Nocne spacery bez światła do toalety, tak jakby przysypiała, po czym wychodząc z toalety upada jak "kłoda" na ziemię, zdarzyło się to parę razy. Nie jest świadoma do końca co się stało, patrzy zamglonym wzrokiem. Jest po operacjach na żylaki, problemach układu pokarmowego. Podejrzewam, że może to być "Napad atoniczny".

Witam! Opisane dolegliwości stanowczo wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Mogą być bowiem związane zarówno z chorobami neurologicznymi jak i specyficznymi zaburzeniami rytmu serca. Proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinngo, który pokieruje całością diagnostyki.