Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po stosunku po odstawieniu antykoncepcji

Witam! :) Mam takie pytanie dotyczące antykoncepcji. Postanowiłam przerwać stosowanie antykoncepcji 14 czerwca, 18 czerwca wystąpiło u mnie krwawienie. 21 czerwca powinnam zacząć nowe opakowanie tabletek, ale tego nie zrobiłam. W ten dzień kochałam się z chłopakiem, który skończył we mnie czy mogło dojść do zapłodnienia? Przed stosowaniem leków miałam bardzo nieregularne miesiączki. Bardzo proszę o pomoc. Chciałabym zajść w ciążę.

Witam serdecznie! Wraz z odstawieniem antykoncepcji, traci Pani jej działanie ochronne. Oznacza to, że z pierwszym dniem po odstawieniu tabletek powinna Pani stosować dodatkową antykoncepcję. W przypadku niezabezpieczonego stosunku istnieje tym samym ryzyko ciąży. W obecnej sytuacji wskazane jest wykonanie kontrolnego testu ciążowego, jednak nie wcześniej niż 14 dni po zbliżeniu. Wcześniej wykonane testy mogą dawać wyniki fałszywie ujemne. Pozdrawiam