Preparaty farmakologiczne zwalczające żylaki odbytu

chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat Hemoroidów,mój mąż zmaga się z tym problemem od dłuższego czasu,smarując maścią objawy na krótką chwile znika i powracaja na nowo prosze o jakąś pomoc ,o doradzenie jakichś dobrych tabletek bądż masci.Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Leczenie farmakologiczne w przypadku hemoroidów zapewnia tylko czasowe ograniczenie objawów. W celu usunięcia żylaków odbytu sugeruję konsultację u chirurga, który po badaniu pacjenta dobierze odpowiednią metodę ich leczenia (klastyczna operacja, skleroterapia, opaskowanie etc.).