Próba ustalenia daty zapłodnienia na podstawie daty ostatniej miesiączki

Witam!22 listopada miałam ostatnią miesiączkę(cykl 29 d.)2,3 i 12 grud. starałam się o dziecko, niestety 15 grudnia doszło do stosunku z innym mężczyzną,był niezabepieczony,ale trwał krótko i z uwagi na suchość i towarzyszący mu lekki ból został przerwany-bez wytrusku.22 grudnia zrobiłam test-pozytywny,23 udałam się do lekarza,widoczny pęcherzyk(0,44cm).Na badaniach w 8tc, termin porodu to 25 sier.,a w 12tc-22 sieprnia.Czy istnieje ryzyko poczęcia z stosunku z 15 grudnia? Dziękuje za odpowiedz

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć ciąży wynikającej z tego ostatniego stosunku choć bardziej prawdopodobne jest, że doszło do zapłodnienia w okolicach 10-12 grudnia.