Problem z bólem stopy i kostki

Witam, od ponad 2 tygodni mam problem z bólem stopy i kostki. Nieumyślnie źle stanęłam i poczułam silny ból. Po chwili przeszło, przez kilka dni nie było problemu. Pewnego dnia od rana, zaczęło bolec. Ból kostki promieniuje w górę nogi do połowy łydki. Ból stopy dotyczy głównie środka stopy i pięty (na około guza piętowego). Ból jest także przy mocnym naciąganiu stopy. Stopa i pięta nie są i nie były spuchnięte, nie było zasinienia. Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam

Proponuję udać się do fizjoterapeuty w swoim rodzinnym mieście. Po badaniu dobierze odpowiednią metodę działania lub zastosuje plastry kinesiotapingu dla poprawy i relaksacji przeciążonych tkanek.